• Özdilek Holding Kuruluşları
Özdilek Ev Tekstili
Hakkımızda

Hakkımızda

Bir Özdilek markası olarak 2017 yılında Amerika Birleşik Devletleri başta olmak üzere ürünleri yurt dışında satışa sunulan Sadem, 2019 yılında organik ürünleri ve özel tasarım koleksiyonuyla Türkiye ev tekstili sektörüne giriş yapmıştır.

Sadem ürünleri yüzde yüz organik olmasının yanı sıra penye işleminden geçirildikleri için daha parlak, daha dayanıklı ve daha iyi bir dokuya sahiptir. Organik pamuktan üretilen ürünler, çevreye ve doğaya duyulan duyarlılığın yansımasıdır.

Sadem’in organik ürünleri, baskılı degrade geçişli desenleri, nakış, biye ve aplike detayları, butik nevresim modelleri, kontrast oluşturan yatak örtüleri, nervürlü dikiş detaylarıyla yaşamın karmaşasında ihtiyaç duyduğunuz dinginliği ve sadeliği vadediyor.

Doğala ve doğaya dönüş mottosundan ilham alınarak hayat bulan koleksiyonda, doğanın rüyasını puslu motiflerde görebilirsiniz. Hızına yetişilemeyen yaşamda doğanın huzur veren sadeliği ve uyumundan esinlenerek yeni bir huzur ve sakinlik ortamı yaratıyor…

Detaylara önem verilmiş sofistike ve havadar görünüm, geometrik şekiller, soft tonlarla sakin bir karakter; ışığın grileştiği, detayların sadeleştiği bir marka…

Farklı ruh ve karaktere sahip esanslarıyla büyülü bir atmosfer sunan ve her bir konsept için özel geliştirilen Sadem oda kokuları yaşam alanlarına uyum getiriyor.